oPucharNa strzelnicy w Wąbrzeżnie odbyły się zawody o Puchar Prezesa Koła Łowieckiego „ Grzywacz” w Kowalewie Pomorskim. W zawodach wzięło udział 31 członków koła, którzy rywalizowali w trzech konkurencjach.
W konkurencji oś najlepszy okazał się kol. Bartłomiej Stefański, 2 miejsce przypadło Kol. Tomaszowi Włodarskiemu, a 3 miejsce Kol. Mieczysławowi Szymańskiemu.
W konkurencji rogacz najlepszy okazał się Kol. Łowczy Rafał Szynkiewicz, 2 miejsce- Kol. Skarbnik Ryszard Świętalski, a na 3 miejscu znalazł się Kol. Remigiusz Piątek.
W konkurencji zając 1 miejsce przypadło Kol. Jackowi Włodarskiemu, 2 miejsce Kol. Ireneuszowi Sutkowskiemu, a 3 miejsce Kol. Mieczysławowi Szymańskiemu.
Królową pudlarzy okazała się Kol. Cecylia Rygielska. Wyróżnionym pudlarzem został też Kol. Stanisław Kościecha i za kategorię rogacz Kol. Jacek Włodarski.
W klasyfikacji ogólnej zwyciężył Kol. Tomasz Włodarski. Wręczenie pucharów i wyróżnień nastąpiło w Grzywaczówce, po czym wszyscy zasiedli do wspólnego biesiadowania.

Zapraszamy do oglądania galerii.

Numer konta Koła Grzywacz

22 1090 1506 0000 0001 1436 6371

Fazy księżyca

Przegląd prasy

Kto jest na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

Statystyka strony

mod_vvisit_counterDzisiaj170
mod_vvisit_counterW tym miesiącu11815
mod_vvisit_counterWszystkich odsłon342600